Sepetinizde 0 Ürün Var

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Serra Sünger İnegöl, Eskişehir ve İzmir fabrikalarında yapmış olduğu sünger üretiminin yanı sıra İnegöl mobilya ve koltuk üreticilerinin ihtiyacı olan malzeme çeşitlerine yer verdiği doğrudan satış mağazası Serra Malzeme ile sektörün malzeme ihtiyacını karşılamaktadır.

Döşeme ve mobilya üretiminde kullanılan zımba telleri, yapıştırıcılar, astarlar gibi birçok ürün çeşidi ile üreticiler için bir çözüm merkezidir.

Gelişen teknoloji ile birlikte son teknoloji ürünlerin tedariki, müşterilerimizin ürünlerimize daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşması, ihtiyaç duyulan iğneden ipliğe her türlü malzemenin temini ile sektörün iş akışına katkı sağlamayı, malzeme tedariği konusunda hızlı ulaşılabilir ürün kolaylığı sunmayı kendine ilke edinmiştir.

Serra Malzeme sektörün malzeme ihtiyaçlarında online çözümler üreterek sipariş süreçlerini kolaylaştırmış ve üreticinin tedarik sürecinde doğrudan ürünlere ulaşabilir alt yapı çalışmaları yapmıştır.

Hedeflenen çalışmalar kapsamında Serra Malzeme sipariş süreçlerini basit ve kolay bir şekilde çözülebilir hale getirmiş ve stok, fiyat gibi sorunlara online cevaplar bulabileceğiniz bayilik sistemini hayata geçirmiştir.

Serra malzeme Konforu Tasarla sloganı ile işi üretmek olan tüm üreticilerin tasarımlarında ürün çeşitleri ile yer almaktadır.

Serra Malzeme Konforu Tasarla...